مهاجر

پرندگان مهاجر زشهر ما رفتند دریغ و درد ندانم که تاکجا رفتند

+ شهدای ما همه مظلومند........... چرا!!!!!؟؟

شهدای ما همه مظلومند........... چرا!!!!!؟؟

چون از روز پنجشنبه که خبر شهادت این عزیزان رو شنیدم برای تایید خبر به تمام خبرگزاریها و سایتهای خبری، یا وبلاگهای اجتماعی سرزدم...... از طریق گوگل جستجو کردم.. اما بجز خبرگزاری نسیم (نسیم آنلاین) هیچ خبری نبود. در طول این چند روز هم بجز چند خبر کوتاه و ساده و یک عکس که از سر رفع تکلیف در برخی از سایتها قرار داده شد. هیچ مطلب دیگری در باب شهادت این عزیزان و یا محکومیت گروهک معاند پژاک مشاهده نشد.

اما در جریان فتنه دوسال گذشته (سبز لجنی) که به تمام  حیثیت و غرور این ملت توهین شد  و چند جوان فریب خورده هم در درگیریها توسط همان جریان منحرف کشته شدند، تمام سایتها و وبلاگهای خبری پر شد از مطلب و عکس و فیلم و یا انواع نظرات مختلف در موافقت و یا مخالفت با این جریان.....  نمونه های آن هم که در اذهان همه هست ؛ از ندا  تا سهراب اعرابی و یا در آخر هدی صابر و هاله سحابی ...... من در مقامی نیستم که بخواهم درباره خوب یا بد بودن این افراد صحبت کنم ، ولی هرچه بود پوشش خبری بود  و  فعالیت سایتهای خاص.....

اما الان شما اسامی این شهیدان را در گوگل جستجو کنید و در مقابل همین کاررا با اسامی خاصی کشته شدگان جنبش سبز انجام دهید. حاصل را خودتان مقایسه کنید.

هدف من این است که ما بیشتر باید در این جبهه های فرهنگی عمل کنیم و خودی نشان دهیم و ثابت کنیم همانطور که در جبهه های رزم همرزمان ما با شهامت جنگیدند و نشان دادند که مرد عمل هستند، ما نیز در این جبهه با شهامت عمل کنیم.

 

 

در خاتمه جا دارد تا شهادت دانشمند فیزیک کشورمان شهید    داریوش  رضایی    را به  همه ملت صبور ایران تسلیت عرض نموده و از شما بخواهم برای بهبودی همسرش که توسط تروریستهای کوردل مجروح شده دعا کنید.

نویسنده : حمید رضا فهیمی ; ساعت ۱٠:٠٠ ‎ق.ظ ; یکشنبه ٢ امرداد ۱۳٩٠
comment نظرات () لینک